Asfera Mobile Gözlük Camları

Kişisel
Tek Odaklı RX
dijital dünyada
ekstra görüş konforu...
Özellikle, elektronik cihazlar, akıllı telefonlar ve tabletleri sık kullananlar için geliştirilmiş özel bir tasarımdır. Uzak ve yakın görüş mesafelerini sıkça kullananların, farklı görüş ihtiyaçlarının olduğu gerçeğinden hareketle, Bu ürünün işlevine özel yazılım ile geliştirilmiş yüksek çözünürlüklü algı sağlayan tek odaklı kişisel bir camdır. Bu teknoloji sayesinde, oblik astigmatizm etkisi azaltıldığından, yakın görüş mesafesinde ve periferik alanlarda %34’e varan görüş genişliği sunar. Tüm görüş yönlerinde, dinamik ve yüksek kaliteli görüşe sahip olunur. Her tip çerçeveye uyum gösteren bir dizayna sahiptir.

Kaplama Seçenekleri

FreeForm yüzey işleme teknolojisiyle üretilen Asfera, camın merkezinde sağlanan görüş netliğini, dış alanlara doğru genişleterek tek görüşlü cam kullanıcılarına ekstra görüş konforu sağlar.

Asfera, özel üretim tekniği ile klasik tek görüşlü camlara göre %30'a kadar daha geniş görme imkanı sunar.

STANDARTTEK ODAKLI
Tek odaklı camlarda, numara yükseldikçe kenar alanlarda astigmatik sapmalar oluşur. Kişiye özel üretilen freeform tek odaklı
camlarda (Asfera) camın sadece merkez kısmı değil, dış alanında da merkezdeki kadar net görüş alanı sağlanır.
Asfera; kişiye özel sertifika, silme bezi ve temizleyici kalem ile  özel kutusu içinde sunulmaktadır.

INDEX / MATERYAL

Materyaller

Kişisel free form progresif

Index 1.50
Abbe υe
55
Yoğunluk ρ
1.32g/m3
UV kesiciliği
350
nm
ø
Üretim Aralığı
80
-10
-10
75
-10
-10
70
-12
+12
65
-12
+12
60
-12
+12
55
-12
+12
50
-12
+12
Kullanıcının kişisel ölçülerine göre de üretilen, free form teknolojisinin en yüksek performanslı ürünü. MIDPOINT teknolojisi sayesinde kullanıcının yüzünün ergonomisine ve tercih edilen çerçevenin şekline bağlı olarak, değişen ölçümlerin hesaplanarak üretildiği, kusursuz arka yüzey işlemeli kişisel progresif.